Ana Sayfa / Teknoloji / Grafikleri ile sizleri büyüleyecek en iyi mobil oyunlar-işte detay

Grafikleri ile sizleri büyüleyecek en iyi mobil oyunlar-işte detay

Teknoloji geliştikçe akıllı telefonlarımız da güçleniyor. tek zamanlar Yalnızca arama ve mesajlaşma benzeri sade işler amaciyla kullanılan bu cihazlar, şimdilerde yüksek grafik kalitesine sahip oyunları akıcı şekilde oynatabiliyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran mobil oyun stüdyoları, vakit geçtikçe dahada iyi görünen oyunlarla karşımıza çıkıyor.

Yeni oyunlar, Bir hayli reklamı da beraberinde getiriyor. ama kullanıcı çekmek amaciyla yapılan reklamlar, sık sık yanıltıcı öğeler içeriyor. Bu vaziyetten rahatsız var olan oyuncular, istek ettikleri benzeri tek mobil oyun bulmakta zorlanıyor. İşte tam da bu noktada devreye giren ShiftDelete, en iyi grafikli mobil oyunlar listesi ile size muavin olacak.

En iyi grafikli mobil oyunlar Android & iOS

Battle Prime  (Android & iOS)
– Leo’s Furtune (Android & iOS)
The Elder Scrolls: Blade (Android & iOS)
– Oceanhorn 2 (iOS)
– Call of Duty Mobile (Android & iOS)
– NBA 2K21 (iOS)

1-Battle Prime

Listemizin evvel esnasında rekabetçi çevrimiçi deney sunan Battle Prime var. Üçüncü kişi kamera açısıyla oynanan bu yapım, oldukça iyi kaplama ve ışıklandırma kalitesiyle dikkatleri üstüne çekiyor. Counter Strike benzeyen tek oynanış sunan Battle Prime, 6 VS 6 karşılaşmalara yer veriyor. hemide Android ayni vakitte da iOS mağazasında bulunan oyun, fiyatsız şekilde indirilebilir.

mobil oyunlar

2-Leo’s Fortune

Mobil oyunlar listemizin 2. esnasında nispeten Daha önceki tek yapım var olan Leo’s Fortune bulunuyor. Çıkışının üzerinden yıllar geçmesine karşın Daha oldukça alici grafiklere sahip var olan yapım, anne karakterimiz Leo’yu denetim ettiğimiz tek macerayı anlatıyor.

Etkileyici 2.5D grafikler sunan Leo’s Fortune, App Store‘da çıkış yaptığı sene Apple Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu. dahada ardindan Android’e de gelen oyun şimdilerde PC, PS4 ve Xbox One amaciyla de oynanabilir durumda.

mobil oyunlar

3- The Elder Scrolls: Blades 

The Elder Scrolls: Blades, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen fiyatsız oynanabilen tek aksiyon ve oyun yapma oyunudur. Zaman olarak Oblivion ve Skyrim’in arasında geçen oyun, manzaraları ve grafikleriyle Sanki görsel tek şölen sunuyor.

Her mobil oyuncunun deneyimlemesi koşul olan The Elder Scrolls: Blades, App Store ve Play Store üzerinden ulaşılabilir durumda.

4- Oceanhorn 2

En iyi grafikli mobil oyunlar listemizin dördüncü sırasında, Apple Arcade servisinin tek parçası var olan Oceanhorn 2 var. Cornfox & Bros tarafından Apple’a hususi geliştirilen yapım, mobil cihazlarda tatlı tek RPG deneyimi sunuyor.

Gerçekçilikten ırak tek grafik tasarımı seçenek eden oyun, bunun için karşın şahane gözüküyor. Ne yazık ki Yalnızca App Store‘da bulunan oyun, Android kullanıcıları tarafından oynanamıyor.

5- Call of Duty : Mobile

Call of Duty serisinin uzunca vakittir beklenen mobil oyunu olarak piyasaya sürülen oyun, çıktığı günden bu yana hemide Android ayni vakitte da iOS mağazasında rekorlar kırıyor.

Oldukça alici var olan grafikleri bu erken dahi etkileyiciliğini sürdüren oyun, sık sık akıllı telefonların performans ölçümleri amaciyla kullanılıyor.

mobil oyun

6-NBA 2K21

2K tarafından geliştirilen popüler basketbol serisinin nihayet oyunu NBA 2K21, kısa süre evvel mobil cihazlarımıza da geldi. Oldukça alici grafiklere sahip var olan mobil oyun, derhal hemen hakikat NBA maçlarının görsel kalitesini sunuyor.

Şimdilik Yalnızca Apple Arcade kütüphanesinden ulaşılabilir var olan yapımın, kısa süre içinde Android‘e gelmesi bekleniyor.

mobil oyun

Peki sizin en iyi mobil oyunlar listemiz ile alakalı görüşleriniz neler? Eklenmesini veyahut çıkarılmasını istediğiniz oyunlar var mı? Görüşlerinizi bizimler açıklar bölümünde paylaşmayı unutmayın

AndroidApp StoreiOSMobil OyunlarPlay Store

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir