Ana Sayfa / Teknoloji / Getac, yeni nesil V110 dizüstü bilgisayarı tanıttı

Getac, yeni nesil V110 dizüstü bilgisayarı tanıttı

Getac, müdafaa personeli, zabita memurları, sağlık görevlileri, alan hizmetleri çalışanları ve imalat teknisyenleri benzeri Yorucu çalışma ortamlarında güvenebilecekleri sağlam ve çok yönlü tek cihaza gereksinim duyan profesyonellere yönelik, dayanıklı tertemiz kuşak V110 laptop bilgisayarının tanıtımını yaptı.

Verilen bilgiye göre tertemiz laptop bilgisayar, kuvvetli tertemiz özelliklerle birlikte sunuyor. çok performanslı dört çekirdekli işlemci ve PCIe SSD depolama birimi standart esas özellikler olarak sunuluyor. tertemiz 802.11ax Wi-Fi 6 yoğun veyahut sıkışık ortamlarda bağlantı performansını ve istikrarını artırırken, WLAN Wi-Fi 6 evvelki nesillerden üç kat dahada hızlı kablosuz veri hızları sunuyor. WLAN, WWAN, Bluetooth, 4G LTE ve GPS kombinasyonu, kullanıcıların her yerden bağlanmalarını mümkün kılarken gelişmiş dahili teknoloji, bağlı olduğunda güç tüketimini azaltarak şarj etmeden çok dahada uzunca kullanım sağlıyor. Ayrıca, 8MP art kamera, barkod okuyucu, RFID okuyucu ve USB3.1 Gen iki Tip-C benzeri tek sıra yapılandırılabilir I/O seçeneği kullanıcıların direk sahadan kolayca veri yakalamasına/iletmesine imkan veriyor.

Yeni laptop bilgisayarın sağlam şekilde üretilmiş üretildiği, IP65 ve MIL-STD-810H sertifikaları sunduğu ve kullanım esnasında dört fit yükseklikten düşmeye karşı dayanıklı olduğunu belirtildi. tertemiz ürünün, evvelce yapılandırılmış dayanıklı cihazlar, yazılım, aksesuarlar ve şuurlu hizmetleri ferdi uygulamalar ve kullanıcı grupları amaciyla optimize edilmiş tek sıra çözüm seklinde birleştiren Getac Select programının tek parçası olduğu aktarıldı.

Yeni laptop bilgisayarın başka nitelikleri ile alakalı şu veriler verildi: olay adina giderken araca saglam tek biçimde monte edilebilir, dahada ardindan hızla çıkarılıp sahada kullanılmak üzere tek tablete dönüştürülebilir. Geniş ova alanı veri girişini basitleştirirken, arkadan aydınlatmalı klavye yoksun aydınlatılmış alanlarda çalışmayı kolaylaştırır. V110, cihazdaki verileri her vakit savunma altında tutan müessesesel seviyede sağlam tek veri güvenliği araçları paketine de sahiptir.

Getac Rugged ve Video Solutions Business Group Başkanı Rick Hwang tertemiz mahsul ile alakalı şunları söyledi: “Yeni mahsul piyasaya evvel sürüldüğünde, muhteşem çok yönlülük ve sağlam güvenilirliğin birleşimi sayesinde dayanıklı laptop pc sektörüne hızla tertemiz tek standart getirerek dahada düşük toplaminda sahip olma maliyeti sağladı. tertemiz kuşak V110’un tanıtımıyla bunu dahada da ileriye taşıdık ve senelere dayanan alıcı geribildirimlerini ve uzmanlığını, çeşitli sektörlerden uzmanların gündelik hedeflerine erişmek amaciyla sağlam teknolojiyi nasıl kullanabileceklerini tekrar tanımlayan kapsamı geniş tek çözüme dönüştürdük”.

Sayfa Bulunamadı

iOS 14.6 RC çıktı: iPhone’a yeni özellikler geldi!-işte detay

26 Nisan tarihinde iOS 14.5 güncellemesini yayınlayarak birçok yeni özelliği kullanıcılara sunan Apple, iOS 14.6 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir