Ana Sayfa / Teknoloji / GeForce Now’a 15 yeni oyun eklendi: İşte liste-işte detay

GeForce Now’a 15 yeni oyun eklendi: İşte liste-işte detay

15 Mart itibarıyla Türkiye’de kullanıma açılan bulutta oyun hizmeti GeForce Now’a 15 tertemiz oyun eklendi. yüzlerce oyunun bulunduğu kütüphane büyümeye ayni ritimde devam ediyor.

Hali hazırda iPhone, iPad, Android, PC, Mac, Chromebook ve TV benzeri cihazlarda çalışan bulut oyun servisi, düşük sistemli cihazlarda dahi iyi sonuçlarıyla oyunseverlerin tercihi haline gelmeye ayni ritimde devam ediyor.

GeForce Now servisi 15 oyunu dahada destekliyor

MotoGP 21 

Şimdiye kadarki en gerçekçi ve sürükleyici tertemiz MotoGP oyunu, en gerçekci iki tekerlekli yarış deneyimi sunacağını argüman ediyor. MotoGP, Moto2 ve Moto3 sınıflarıyla 2021 Sezonunu baştan sona sunan oyunda 120’den çok resmi sürücü ve 20’nin üzerinde pist bulunuyor.

Ayrıca serinin tertemiz oyunun evvel kez Long Lap Penalty’da yer alıyor. Bunun yanı sıra oyun, tarihe geçmiş 40’tan çok sürücü ve bu sürücülerin efsaneleşmiş motosikletleriyle MotoGP tarihini de sunuyor.

Battlefleet Gothic: Armada 

Battlefleet Gothic: Armada, Games Workshop’un klasik masaüstü oyununun, içgüdüsel feza savaşlarında Kaos, Imperium, Eldar ve Orkları birbirine düşüren RTS video oyunu uyarlaması olarak biliniyor. Unreal Engine dört ile geliştirilen Battlefleet Gothic: Armada, hemide savaşlar esnasında ayni vakitte da savaşlar arasında oyuncunun filosunu oluşturan her geminin derinlemesine idarenini sunuyor.

Eklenecek başka oyunlar şöyle: 

– Bridge Constructor Portal 

– Child of Light 

– DoDonPachi Resurrection 

– Hyperdrive Massacre 

– Hood: Outlaws & Legends 

– Move or Die 

– Ostriv 

– Outland 

– Space Crew 

– Three Kingdoms: The Last Warlord 

– Warhammer 40,000: Inquisitor – Prophecy 

– When Ski Lifts Go Wrong 

– Biomutant

nvidia geforce nowoyun

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir