Ana Sayfa / Akıllı Saat / Galaxy Watch Active 2 için yüzleri gülümseten yenilik

Galaxy Watch Active 2 için yüzleri gülümseten yenilik

Samsung Galaxy Watch Active 2 amaciyla yayımlanan VO2 Max güncellemesi Bir hayli kullanıcıyı mutluluk dolu etti. çünkü bu model artık Galaxy Watch Active üç ile yaklasik olarak aynı seviyeye getirildi. cenup Koreli firmanın Daha önceki cihazlarını ihmal etmediğini görüyoruz.

Yeni güncellemenin Galaxy Watch Active amaciyla geliştirilmediği açıklandı. Watch Active iki adli modelde ziya enerjisi ile devreye giren (fotodiyot) 8 adet yarı iletken mevcut. Galaxy Watch Active ise dört adet fotodiyot modülü eşliğinde piyasaya sürülmüştü.

Samsung Galaxy Watch Active iki VO2 Max güncellemesi ile neler kazandı?

Sağlık, iletişim ve bağlantı meselelerine odaklanan teknoloji devi, koşu aktivitelerine çok önem veriyor. “Running Analysis 2” adli kalite sayesinde yaralanma vakalarını azaltmak istek eden Samsung, kistas biliminden faydalanıyor ve ürününün sunduğu verimliliği artırıyor.

Bundan bunun benzeri gövde duruşuna ahenk gösteren olmayan asimetrik duruşlar, acı veren tutulmalar, vücudun yukarıya ve aşağıya doğru yaptığı hareketler (koşu esnasında yapılan sekme hareketleri) ve yer ile temas süresi Galaxy Watch Active iki ile denetim altında olacak. böylelikle sakatlanma rizikosu azalacak.

Galaxy Watch Active iki güncellemesi

Galaxy Watch Active iki artık bir kişinin egzersiz yaptığı sırada tüketebildiği maksimum oksijen miktarını (VO2 Max) tespit edebiliyor. Bu ölçüm, tek sporcunun kondisyon ve performans kapasitesini belirlemek ve o kişinin dayanıklılığını artırmak amaciyla yapılıyor.

23 Eylül 2019 tarihinde sürülen bu modelin yere düşmeyi de tespit edebilen alakalı özelliğe kavuştuğu açıklandı. Yere düşen tek kullanıcı başka tek kullanıcıdan yardım istek edebilecek. İfadeleri (emojileri) ve resimleri direk görüntüleyebilen Galaxy Watch iki amaciyla “Akıllı Yanıt” özelliği de geliştirildi.

Samsung Galaxy Watch Active iki güncellemesi

Böylece size ulaştırılan mesajları ve resimleri evvelce hazırlanmış var olan yanıtlar aracılığı ile aceleniz olsa dahi cevaplayabileceksiniz. bunun için ekstradan konuşmalarınızı takip etmek yerine cihazlar arasında geçiş yapmanıza neden kalmadı çünkü bu güncelleme sayesinde hasbihal geçmişinizi tek bütün hâlinde görebileceksiniz.

Samsung, kullanıcıları eğlenceli ifadelerin ve kişisel çıkartmaların (bitmoloji) beklediğini söyledi. nihayet olarak Galaxy Watch Active iki adli cihazın Galaxy Buds kulaklığı ve Samsung imzalı akıllı telefonlar ile ahenk gösteren tek şekilde çalışacağı bildirildi.

Galaxy Watch Active iki VO2 Max güncellemesi

Akıllı saatinizden tek ekran görüntüsü aldığınızda bu görüntünün akıllı telefonunuza gönderilebileceği de aktarılan veriler arasında yer alıyor. tertemiz güncelleme ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Galaxy Watch Active 2Galaxy Watch Active iki güncellemeleriGalaxy Watch Active iki güncellemesiSamsung Galaxy Watch Active 2Samsung Galaxy Watch Active iki güncellemeSamsung Galaxy Watch Active iki güncellemeleri

Sayfa Bulunamadı

Şampiyonlar Ligi temasında akıllı saat tasarımı

Kullanıcılar amaciyla hususi olarak geliştirilen akıllı saatlere şimdi de Şampiyonlar Ligi temalısı eklendi. Hublot Big …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir