Ana Sayfa / Tekno Haber / Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı! İşte özellikleri

Galaxy S20 Tactical Edition tanıtıldı! İşte özellikleri

Şubat ayında tanıtılan Samsung Galaxy S20 ailesi, azaları arasına tek yenisini dahada ekledi. Tanıtılan Samsung Galaxy S20 Tactical Edition nitelikleri ile dikkat çekerken, güç şartlar amaciyla tasarlanmış durumda. Samsung’un açıklamasına göre akıllı telefon, federal hükümet ve müdafaa Bakanlığı’ndaki operatörlerin inanilmaz ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, göreve hazır tek çözüm.

Özelleştirilmiş tek yazılıma sahip var olan Galaxy S20 TE, DualDAR mimarisi ile birlikte birçok taktiksel ekipmanı da destekliyor.

Samsung Galaxy S20 Tactical Edition özellikleri

S20 TE’nin ekran tarafında 6.2 ‘ büyüklüğünde Dinamik AMOLED tek ekran kullanılmış. 3200 x 1440 piksel QHD+ çözünürlüğe sahip bu ekran, 60 Hz veya 120 Hz tazeleme hızlarına sahip. Cihaz, tasarım bölümünde ise 68.6 x 152.4 x 7.6 milimetre ölçülerine sahip. Ağırlığı ise 162 gram olarak belirtilmiş.

Performans tarafına geldiğimizde, S20 TE gücünü en üst düzey var olan Snapdragon 865 işlemcisinden alıyor. Amiral gemisi düzeyinde var olan S20 TE, Yorucu şartlar altında kesintisiz tek deney sunmayı hedefliyor. Depolama bölümünde ise 12 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunuyor. Bu alana ek olarak, tek TB‘a civarindan var olan microSD kart desteği de sunulmuş durumda.

Galaxy S20 Tactical Edition nitelikleri arasında 5G desteği de bulunuyor. Batarya tarafında ise, cihazda “super-fast” hızlı şarj ve hızlı kablosuz şarj desteğine sahip 4000 mAh batarya sunulmuş.

Arka tarafta ise üç adet kameraya yer verilmiş. 12 piksel ve f/1.8 diyafram açıklığına sahip anne kamera, 64 Megapiksel 3X yakınlaştırma kabiliyetine ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip 2. kamera ve nihayet olarak 12 Megapiksel f/2.2 diyafram açıklığına sahip ultra geniş açılı kamera bulunuyor. Ön kamera ise 10 Megapiksel çözünürlüğüne ve f/2.2 diyafram açıklığına sahip. art tarafta video kayıt desteğine geldiğimiz cihaz, 4K 60 FPS ve 8K 24 FPS video kaydı yapabiliyor.

S20 TE, kutudan Android 10 ve One UI 2.0 ile çıkıyor.

Galaxy S20 Tactical EditionGalaxy S20 Tactical Edition özelliklerisamsungSamsung Galaxy S20 Tactical Edition özellikleri

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir