Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Galaxy Note serisi sonun başlangıcına hazırlanıyor!

Galaxy Note serisi sonun başlangıcına hazırlanıyor!

Geçen hafta size Galaxy Note serisi ile alakalı menfi iddiaların gündeme geldiğini aktarmıştık. Bu söylemler kıvamını Daha savunuyor olsalar da Samsung cephesinden Galaxy Note serisini ilgilendiren tek havadis geldi. Analistlerin yorumlarına göre artık bu seriye ihtiyaç kalmamış olabilir.

Galaxy Note serisi yerini kardeşlerine mi bırakacak?

Güney Koreli analistlerin izahlarına göre Samsung, iPhone 12 ile başa çıkabilmek amaciyla Galaxy S21 serisini erkenden piyasaya sürecek. ocakta ayında piyasaya sürülmesi beklenen telefon, selefine göre hayli acele gelebilir. Bununla birlikte Galaxy S21’de, Note serisinden tanıdığımız S-Pen kaleminin yer alacağına kati gözüyle bakılıyor. Şirketin katlanabilir telefonlara yaptığı yatırımlar, ekran boyutlarını hiç olmadığı civarindan artırma potansiyeli sağlıyor.

galaxy note serisi

Belki de hatri sayilir büyüklükte ekranlara sahip var olan Galaxy S serisi varken Note serisine gereksinim kalmamıştır. Analistler de Galaxy S ve Z serilerinin dahada ön plana çıkacağını argüman ediyor. ABD’nin Huawei’e karşı yaptırımları sürerken şirketin elini acele tutması iyi tek atilim olabilir.

Yine de Galaxy Note serisinin tertemiz tek üyesiyle dahada tanışmayı bekliyoruz. tekrar argüman olarak var olan Bir takım dedikodulara göre Haziran ayında tek varyasyon olacak şekilde Galaxy Note 21’i ve Galaxy Z Fold 3’ü göreceğiz.

Sizler dolaşan bu dedikodular ile alakalı ne düşünüyorsunuz?

galaxy noteGalaxy Note 21Galaxy Note serisigalaxy note serisinin kaderigalaxy s21galaxy z serisiS PenSamsung GalaxySamsung Galaxy Note Serisi

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir