Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 için resmi açıklama!

Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 için resmi açıklama!

Corona virüsü nedeniyle tüm sektörlerde belirsizlikler oluşmaya başladı. iPhone 12 üretiminde gecikmeler yaşanacağının ortaya çıkmasından sonra, kullanıcılar diğer markaların telefonlarının tanıtımının ertelenip ertelenmeyeceğini merak ediyor. Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 için Samsung’dan açıklama geldi.

Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 yılın ikinci yarısında geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi Ocak – Mart dönemini kapsayan 2020 yılı birinci çeyrek finansal raporunda Note 20 serisinin ve Galaxy Fold 2’nin bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Note serisinin yeni üyeleri her yıl Ağustos ayında tanıtılıyor ve aynı ay içerisinde kullanıcılara teslim ediliyor.

Benzer şekilde bu yılda Ağustos ayında tanıtılması beklenirken, üretim hattında ve tedarikçilerde bir aksama olup olmadığı şu anda bilinmezliğini koruyor.

Galaxy Fold 2’nin de aynı şekilde Ağustos ayında tanıtılacağı düşünülüyor. Galaxy Fold’da ortaya çıkan ekran kırılma sorunu nedeniyle katlanabilir telefon pazarına oldukça kötü bir giriş yapan Samsung şu anda Galaxy Z Flip ile katlanabilir telefon talebine cevap veriyor. Ancak, Galaxy Fold 2 ile sunulacak olan yenilikler oldukça merak ediliyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/galaxy-note-20-ve-galaxy-fold-2-icin-resmi-aciklama

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir