Ana Sayfa / Tekno Haber / Galaxy Note 20 Ultra ilk kez görüntülendi!

Galaxy Note 20 Ultra ilk kez görüntülendi!

Ekranıyla etkileyen Galaxy Note 20 Ultra ilk kez canlı olarak görüldü. Telefonun heyecan yaratan bazı özelliklerinin yanında ekran detaylarının da tam anlamıyla görüldüğü fotoğraflar paylaşıldı. Telefonun ekran deneyimi noktasında iyi bir performans sunacağı görülüyor ve canlı renkler ile birlikte LTPO OLED ekranın tüm avantajlarının da yakalanmış olduğu görülüyor. Galaxy Note 20 Ultra için paylaşılan görseller:

Galaxy Note 20 Ultra görselleri ekranın başarısını ortaya koyuyor

Ice Universe hesabı üzerinden paylaşılan Galaxy Note 20 Ultra görselleri, yalnızca telefonun ön kısmının görülmesine sağlıyor. Telefonun tasarımının önceki Samsung Note serileriyle benzer bir görünümünün olduğunu söylemek mümkün.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra ikilisi Samsung tarafının merak edilen telefonları arasında yer alıyor. Ice Universe özellikler açısından telefonların birbirinden çok ayrı olacağını yazmış, dikkatleri Galaxy Note 20 modelinin, Ultra versiyonunun yanında adeta Lite bir model olacağı üzerine çekmişti. Hal böyle olunca Galaxy Note 20 Ultra’nın sızdırılan bu görselleri önemli görünüyor.

Her ne kadar Note 20 Ultra’nın kavisli bir ekrana sahip olacağı söyleniyor olsa da takısız olan Galaxy Note 20’de düz yani kavisli olmayan FHD çözünürlükte ve bunun yanında 60 Hz AMOLED ekranın yer alacağını söylenmişti.

Yeni Note serisinin Ultra modelinde 2560 x 1440 QHD Plus, çözünürlükte 120 Hz ekran yenileme hızı sunabilen LTPO OLED ekrana sahip olacağı bilgisi hali hazırda paylaşıldı. Bunun yanında işlemci tarafında ise karşımıza Snapdragon 865 Plus çıkacak.

Telefonda en merak edilen detaylardan birisi ise S Pen’in nasıl olacağı. S Pen gelişmiş ve yenilenmiş özelliklere sahip olacak, bu özelliklere kamera modülünün ekleneceği de söyleniyor. Samsung’un yeni Note ailesinin ise 5 Ağustos 2020 tarihinde tanıtılması bekleniyor.

galaxy note 20 ultraGalaxy Note 20 Ultra bilinenlerGalaxy Note 20 Ultra ekranGalaxy Note 20 Ultra görüntülendiGalaxy Note 20 Ultra hakkında her şeysamsungSamsung Galaxy Note 20 Ultra

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir