Ana Sayfa / Oyun / Fortnite yeni sezon haritası ile şaşırtacak

Fortnite yeni sezon haritası ile şaşırtacak

Epic Games’in popüler Battle Royale oyunu Fortnite‘ın tertemiz sezonu (2. Bölüm 3. Sezon) Covid-19 hasebiyle ertelenmişti. tertemiz sezon ile alakalı detaylar alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. bu erken sızdırılan bilgilere göre ise Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon yeni harita ile kullanıcılara su içinde harp deneyimi yaşatacak! İşte detaylar

Fortnite tertemiz sezon: su altında harp deneyimi!

Popüler ve fiyatsız Battle Royale oyunu Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon Covid-19 hasebiyle ertelenmişti. tek müddettir tertemiz sezon ile alakalı değişik sızıntılar çıksa da, sezon yayınlanmadığı amaciyla net bilgilerle karşılaşamıyorduk. 4 Haziran‘da yayınlanması beklenen tertemiz sezon ile alakalı mühim veriler sızdırıldı. Fortnite yeni sezonda sular altında tek oyun deneyimi yaşatabilir.

Son ani çok haftadır Fortnite oyuncularının karşısına birtakım su birikintileri çıkıyordu. derhal peşinden geçtiğimiz hafta, Fortnite ile alakalı sızıntılarıyla tanınan FortTory,  su altında yüzmek amaciyla Bir takım animasyonların güncellendiğini argüman etti.  Kısa tek vakit evvel de PlayStation Store, Fortnite’ın online mağaza içerisindeki ikonunu güncelledi.

İkondaki değişimle birlikte Fortnite‘ın tertemiz sezonda oyunculara su dolu tertemiz tek deney yaşatacağı iddiaları da alana çıktı. Bu söylemler Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon amaciyla oyuncuları dahada da heyecanlandırdı. Bir takım oyuncular, görselde görünen adanın, Bölüm 1’in 9. Sezonu süresince Block Party Short Desert Island Flare‘de kullanılan ada olduğunu düşünüyor.

Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon (1)

Her ne civarindan öyle gözükse de bu adanın 3. Sezonun 2. Bölümü amaciyla yapıldığı da düşünülüyor. Epic Games‘in izahlarına göre Fortnite tertemiz sezon dört Haziran tarihinde oyuncularla buluşacak. iki sefer gelişi ertelenen tertemiz sezon, oyuncuların heyecanının dahada da çok artmasına neden oldu. tertemiz sezon ile alakalı sızıntıları sizlerle paylaşmaya ayni ritimde devam etmekte olacağız.

Fornite su dolu haritafortniteFortnite 2. bölüm 3. sezonFortnite 2. bölüm 3. sezon tertemiz haritaFortnite tertemiz haritafortnite tertemiz sezon

Sayfa Bulunamadı

The Last of Us 2 puanı kafaları karıştırdı

TLOU 2, bu ayın en çok konuşulan oyunlarından tek tanesi oldu. PlayStation hususi oyunlarından var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir