Ana Sayfa / Oyun / F1 2020 oynanış videosu yayınlandı! Azerbaycan!

F1 2020 oynanış videosu yayınlandı! Azerbaycan!

Motor sporları sevenlerin heyecanla beklediği oyundan sevindiren havadis geldi. F1 2020 oynanış videosu, Azerbaycan pistiyle ile kendini gösterdi. tertemiz oyunun esas olarak nasıl olacağını gösteren video, takvimin sevilen pistlerinden Bakü Şehir Pistinde hazırlandı.

Bilindiği üzere Formula tek oyunları, yarış oyunları arasında en çok oynanan oyunlar arasında bulunuyor. Geliştirici ekip de coskuyla bekleyen hayranlar amaciyla videoyu yayınladı.

F1 2020 oynanış videosu

Henüz geliştirme aşamasında olduğu anlatilan oyundan, sürüş hatıranı gösteren video geldi. Videoda, Alfa Romeo pilotu Antonio Giovinazzi tarafından kullanılan araç seçilmiş ve bu araçla birlikte Azerbaycan Bakü Şehir Pistinde tek tur atılıyor.

Yeni oyunun özelliklerine bakıldığında karşımıza evvel olarak “Benim takımım” yeniliği göze çarpıyor. Zira tertemiz oyunla birlikte takım müdürü olma imkanı da gelecek. Football Manager’e benzetilebilecek var olan modla birlikte oyuncular kendisinin takımını yönetecek, istediği pilotları takımına tasima edecek.

F1 2020 oynanış videosu Azerbaycan

Öte istikametten klasik var olan “Kariyer” modu da oyuncularla buluşacak. Bu mod, oyuncular tarafından çok seviliyor. Oyuncular 22 yarışlık “tam sezon” veyahut 10 ve 16 yarış var olan kısa süreli oyunları da seçebilecek.

Ayrıca çoklu oyunlar için, ekranın ikiye bölünmesi özelliği de art geliyor. Böylelikle aynı ekran üzerinde ikili oyun oynama özelliği etkin olacak.

F1 2020, 10 Temmuz tarihinde oyuncularla buluşacak. Aşağıda F1 2020 oynanış videosu Azerbaycan pistini izleyebilirsiniz.

Siz istikbal oyun ile alakalı ne düşünüyorsunuz?

f1 2020f1 2020 AzerbaycanF1 2020 oynanış videosu AzerbaycanFormula 1

Sayfa Bulunamadı

The Last of Us 2 puanı kafaları karıştırdı

TLOU 2, bu ayın en çok konuşulan oyunlarından tek tanesi oldu. PlayStation hususi oyunlarından var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir