Ana Sayfa / Etiket

Etiket

Yeni yıla hedef koyarken dikkat!

İsveçli bilim insanları yeni yıl öncesi kendisine hedef belirleyen kişilerde 'başlayacağım' diyenlerin, "bırakacağım" diyenlere oranla yüzde 12 daha başarılı olduğunu tespit etti. Yani "Tatlıyı bırakacağım" demek yerine, "Günde birkaç kez meyve yemeye başlayacağım" demek daha doğru.

Devamını Oku

Yeni Mercedes-Benz E Serisi kaç para?

Yeni Mercedes-Benz E-Serisi Sedan, kapsamlı bir şekilde güncellenen ürün ailesinin ilk temsilcisi olarak, zekâsı ve yenilenen dinamik görünümüyle öne çıkıyor. Yeni otomobilin sedan gövdeli versiyonu, 20 Ağustos itibarıyla E 200 d, E 220 d 4MATIC ve E 63 S 4MATIC+ motor seçenekleri ve Edition 1 paketiyle 754.500 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Devamını Oku

TOGG’dan yerli otomobile ilişkin yeni paylaşım!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) resmi Twitter hesabından yapılan görüntülü paylaşımda "Zemin etütleri, ÇED raporu, teşvik belgesi, imar izni, inşaat ruhsatı yükleniyor" ifadeleri yer aldı. Paylaşımda "İnşaat başlangıç töreni" için de "Çok yakında" denildi.

Devamını Oku

Yeni Citroen C4 2021 yılı mayısında gelecek…

Fransız PSA Grubu bünyesinde yer alan Citroen, yeni nesil kompakt sınıf otomobilini tanıttı. Yeni nesil hatchback modeller olan tam elektrikli yeni ë-C4 ve yeni C4, kompakt sınıf standartlarını yeniden belirlemeyi hedefliyor... Otomobil Türkiye'ye ilk etapta 2021 yılı mayıs ayında gelecek.

Devamını Oku

Yeni Jazz ile yolcularınız güvende!

Honda'nın B segmenti otomobili Jazz, yenilenen versiyonunda araç içindeki yolcularınıza önemli güvenlik unsurları sunuyor. Jazz, eklenen ön orta hava yastığı güvenlik donanımı ile sınıfında dikkat çekeceğe benziyor. Ayrıca hibrit Jazz'da bu donanım standart olarak sunulacak!

Devamını Oku