Ana Sayfa / Etiket

Etiket

Elon Musk, Bitcoin iddialarına yanıt verdi-işte detay

Tesla CEO’su Elon Musk sabahın erken saatlerinde paylaştığı tweet ile hakkında çıkan spekülasyonlara cevap verdi. Kripto para dünyası gözlerini yine ünlü girişimcinin üzerine çevirdi. Pazar günü milyarder iş insanı Elon Musk, Twitter’da yaptığı paylaşımlarda Tesla şirketinde bulunan Bitcoin varlıklarını sattığını ya da satabileceğini ima etmişti. Bunun üzerine BTC fiyatları büyük …

Devamını Oku

Tesla ve Volkswagen aynı karede!

Elektrikli otomobil üreticisi, Amerikan merkezli Tesla'nın CEO'su Elon Musk ve Volkswagen Grubu'nun CEO'su Herbert Diess Brunswick'te bir araya geldiler. Berlin'de yeni kurulan Tesla fabrikasını ziyaret ettikten sonra Musk'ın Diess ile bir araya geldiği ve Volkswagen'in elektrikli otomobili olan ID.3 modelini test ettiği belirtiliyor.

Devamını Oku

Tesla Roaster’ın üretimi gecikecek!

Amerikalı elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın spor modeli olan Roadster, 2. jenerasyonuyla 2017 yılında ilk defa ortaya çıkmış ve 2020 yılında pazarda olacağı söylenmişti. Ancak Musk, Reuters ile yapılan bir yayında Roadster modelinden önce Cybertruck gibi Model Y gibi diğer modellerin üretilmesinin gerektiğini söyledi.

Devamını Oku