Ana Sayfa / Tekno Haber / En ilginç Kickstarter projeleri – 9

En ilginç Kickstarter projeleri – 9

Kitle fonlaması siteleri eski günlerini aratsa da, tahminler Corona virüs sonrası bu platformların daha da kuvvetlenebileceği yönünde. Özellikle indiegogo bu tür fonlama projelerinin pazarlaması açısından Kickstarter platformuna göre bir adım önde duruyor.

Haftanın en ilginç 5 kitle fonlaması projesi

Bu hafta da sizler için tasarım ve özellikleriyle öne çıkan Kickstarter ve indiegogo projelerini bir araya getirdik. İşte bu haftanın en ilginç projeleri: Her şeyi temizleyen mini robot, tek başına orkestra, akıllı robot süpürge, dünyada ki powerbank, hem şık hem pratik elektrikli scooter

Her şeyi temizleyen mini robot: Puroll

Aslında temizlik robotu derken, süpürgeyi kastetmiyoruz. Puroll hem kıyafet hem de sebze meyve temizleyebilen bir cihaz. Daha önce Ultrasona isimli aynı mantıkla çalışan bir girişim tanıtmıştık hatırlarsanız. Aslında Puroll çalışma mantığı da aynı. Ancak bu cihazın kendine göre bazı avantajları bulunuyor.

Puroll nasıl çalışıyor?

Puroll, ultrasonic ses dalgalarını kullanan bir temizlik robotu. Robot dediğimize bakmayın, avuca sığacak kadar küçük bir cihazdan bahsediyoruz. Aynı zamanda bu cihaz, kablosuz olarak çalışma özelliğine sahip.

Bu mini cihaz, ultrasonic dalgalar dışında, suyu iyonize ederek bakteri ve virüse karşı tam bir temizlik sağlıyor. Kendini geleceğin temizlik cihazı olarak tanımlayan Puroll’u sadece su dolu bir kaba koymanız yeterli.

Bu arada kurumuş lekeleri de bu cihazla çıkarmanız mümkün. Puroll, suyu iyonize ediyor ve ultrasonic dalgalarla lekelere nüfuz ediyor. Cihaza bu temizlikte yardımcı olmak için suya deterjan da eklemek mümkün.

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo

Bunun dışında Puroll’u, sebze meyveyi sterilize etmek için de kullanabiliyorsunuz. Yine suyun içine koyabileceğiniz, aklınıza gelen her türlü eşya da bu cihaz sayesinde temizleniyor. Cihazın üç ayrı temizleme modu bulunuyor. Bu modları seçmek için ise bu kablosuz cihazın şarj standına oturması gerekiyor.

Stand üzerinde yer alan düğmesine bir kere bastığınız zaman 20 dakikalık hızlı temizlik, iki kere bastığınız zaman biraz daha yavaş ama güçlü bir temizlik yaptığı 30 dakikalık moduna geçiyorsunuz. Eğer çok daha etkili bir temizlik istiyorsanız düğmeye üç kere bastığınızda Puroll güçlü temizlik moduna geçiyor.

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo

Bu güçlü temizlik modu kıyafet temizliği için öneriliyor. Bu modda deterjan eklemeniz çok daha etkili bir temizlik sağlıyor. Bu arada temizlik yaparken, benzer ürünleri bir arada temizlemeye dikkat etmeniz gerekiyor.

Mavi ışığının yanıp sönmesi ve sesli uyarısıyla bu akıllı cihaz, temizliğin bittiğini bildiriyor. Bu arada cihazı herhangi bir moda almayı unutursanız, cihaz en son çalıştığı mod ile temizlik yapıyor.

Doğrusu dışarıdan gelen her şeyin sabunlandığı Corona günlerinde işimize yarayabilecek bir girişimle karşı karşıyayız. Cihazın Kickstarter özel fiyatı ise 89 dolar. Kitle fonlaması projesi hakkında daha fazla bilgiye Kickstarter sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

flashindiegogoJammy EVOkickstarterkitle fonlamasıNeabotNinebotpowerbankPurollscooter

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir