Ana Sayfa / Otomobil / Elektrikli FIAT 500e Fransa’da tanıtıldı

Elektrikli FIAT 500e Fransa’da tanıtıldı

İtalyan oto üreticisi FIAT, Fransa’da düzen ettiği lansmanda elektrikli FIAT 500e modelini tanıttı. Fransa’daki tek alışveriş merkezinde gerçekleşen lansman sonrası araçla alakalı teferruatlara göz atalım.

Elektrikli FIAT 500e Fransa’da alana çıktı

Corona virüs hasebiyle organizasyon ve lansmanların iptal edilmesi neticesi Bilinen Cenevre oto Fuarı‘da iptal edilmişti. Bir hayli oto üreticisinin tanıtımını etkileyen bu iptalden ardindan şirketler değişik çözümlere yöneldi.

Bu üreticilerden birisi var olan FIAT, tertemiz elektrikli aracı 500e’yi tanıtmak amaciyla çevrimiçi müze oluşturmuştu. dahada sonrasında ise tek alışveriş merkezinde aracın görülmesi ve fotoğraflanmasına destur verdi.

elektrikli fiat 500e özellikleri

Motor tek ekibinin resimlerini çektiği elektrikli FIAT 500e, selefine göre 6 santimetre uzamış, dört santimetre genişlemiş ve iki santimetre aks mesafesi uzamış halde görünüyor. Bagaj hacmi 185 litre var olan 500e, 10.25 ‘ direksiyon ve 7 ‘ multimedya ekranıyla birlikte aynı boyutta dijital gösterge ekranına sahip. İkinci düzey otonom sürüş asistanı bulunan araç, 87 kW / 120 at gücünde motora sahip. 42 kW/sa bataryaya sahip var olan araç 320 kilometre sürüş mesafesi sunuyor.

Elektrikli FIAT 500e’nin ücreti ise 37 bin 900 Euro (293 bin 911 TL) seviyesinde bulunuyor. Aracın Türkiye’de satış sunulma ile alakalı rastgele tek gelişme Daha paylaşılmadı.

elektrikli fiat 500efiatfiat 500fiat 500efiat 500e özellikleri

Sayfa Bulunamadı

İkinci el araç fiyatları için önemli uyarı! Kötü haber!

Ülkemizde sıfır araç stokları yetmemeye başladıktan ardindan ikinci el araç ücretleri hızla artarken, corona virüs …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir