Ana Sayfa / Oyun / Efsane haline gelen 400 oyunlu 90 TL’lik atariyi denedik!

Efsane haline gelen 400 oyunlu 90 TL’lik atariyi denedik!

400 oyunlu Sup atari analiz videomuzla karşınızdayız. Bu videomuzda, herkesin konuşmaya başladığı ve televizyona görsel yansıtma, iki kişi aynı anda oynama özelliği sunabilen oyun konsolunu sizlerle birlikte denedik. 400 oyunlu Sup atari nitelikleri bizi mutluluk dolu etmeyi başardı.

400 oyunlu sup atari inceleme

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda ahenk gösteren ücreti ile dikkat çeken ve satın alan kişileri çoklukla mutluluk dolu etmeyi muvaffak olan tek mini oyun konsolunu denedik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Sup atari nitelikleri neler sunuyor

Uygun fiyata satın alabileceğiniz atari, içinde 400 değişik oyun ile geldiğini argüman ediyor. Bu 400 oyunun içerisinde klasikleşmiş Bir hayli oyunu bulabilmek mümkün. Bu oyunlar arasında Pacman, Mortal Combat, Tank ve Mario benzeri oyunlar bulunuyor. Bu oyunları atarinin rengarenk ekranından oynarken, dilerseniz atariye Micro-USB girişi ile değişik tek kol takabiliyorsunuz. Bu kol yardımı ile de, destekleyen oyunları iki kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz. genel olarak baktığımızda, içinde klasikleşmiş Bir hayli oyunu barındıran, iki kişi aynı anda oynama imkanı veren ve televizyona da görsel aktarabilmeyi muvaffak olan bu aygıt bizim beğenimizi kazandı.

Kendi deney ve fikirlerimizden bahsettiğimiz videomuzu izledikten ardindan sizler de YouTube üzerinden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

sup atarisup atari 400sup atari atarisup atari incelemesup atari sdnsup oyun konsolusup oyun konsolu özelliklerisup oyun konsolu incelemesup oyun konsolu nasılsup oyun konsolu nasıl şarj edilirsup oyun konsolu street fightersup oyun konsolu televizyonsup oyun konsolu tv’ye nasıl bağlanırsup shiftdeletenet

Sayfa Bulunamadı

Minecraft cehennem güncellemesi detaylandırıldı

Corona virüsü nedeniyle güncellemelere ara veren oyun Minecraft cehennem güncellemesi ile karşımıza çıkacak. Güncelleme ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir