Ana Sayfa / Akıllı Saat / Çerçevesiz ekranlı akıllı saat geliyor: Rollme Hero

Çerçevesiz ekranlı akıllı saat geliyor: Rollme Hero

Akıllı telefonların ekranlarında artık çerçeve görmediğimizi söyleyebiliriz. Akıllı saatler amaciyla ne yazık ki durum bunun benzeri değil, titizlikle üretilen akıllı saat ekranları amaciyla tek devrim yaşanıyor. Rollme firması çerçevesiz ekranlı akıllı saat amaciyla kolları sıvadı. Rollme Hero olarak adlandırılan model, akıllı saatlerin sınırlarını zorlayacak.

Çerçevesiz ekrana sahip akıllı saatlerin evvel örneği olacak var olan Rollme Hero ile alakalı detaylar haberimizde.

Çerçevesiz ekranlı evvel akıllı saat Rollme Hero tanıtıldı

Böyle tek tasarımın Rollme’den gelmesi sürpriz oldu diyebiliriz. Köşesiz ekran tasarımına sahip var olan Rollme Hero modeli Tamamiyle çerçevesiz tek ekrana sahip. bunun benzeri tek ekran tasarımını imal faktörün çok hatri sayilir büyüklükte mühendislik çabası gerektirdiğini söyleyen Rollme, tertemiz saati hakkındaki ön detayları web sitesinden paylaştı.

rollme hero

Saatin tasarım olarak oldukça sade ve hoş olduğunu söyleyebiliriz. Çerçevenin olmaması ekranda hem dijital ayni vakitte da analog saatin görünmesine imkan tanımış. başka istatistikler ve ikonlar da ekranda sıkışık görünmüyor.

Ayrıca saatte LTE desteği, suya ve toza dayanıklılık bulunacak. Bunların dışındaki teknik detaylar ne yazık ki paylaşılmadı.

Şirketin dahada evvelki akıllı saatlerinde çoklukla Mediatek işlemci kullanılmıştı, büyük olasılık bu modelde de Mediatek işlemci bulunacak. Saatte Wear OS işletim sisteminin bulunacağına pek olasılık vermiyoruz, büyük olasılık hususi tek işletim sistemi bu saatte yer alacak.

Sizler çerçevesiz ekranlı akıllı saat tasarımını nasıl buldunuz?

çerçevesiz ekrançerçevesiz ekranlı akıllı saatçerçevesiz ekranlı akıllı saat özellikleriçerçevesiz ekranlı akıllı saat rollme herorollmerollme akıllı saatrollme herorollme hero özelliklerirollme hero tasarımı

Sayfa Bulunamadı

Şampiyonlar Ligi temasında akıllı saat tasarımı

Kullanıcılar amaciyla hususi olarak geliştirilen akıllı saatlere şimdi de Şampiyonlar Ligi temalısı eklendi. Hublot Big …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir