Ana Sayfa / Tekno Haber / Call of Duty için yapılan erteleme kararları duyurusu!

Call of Duty için yapılan erteleme kararları duyurusu!

ABD’deki protestolara bir tepki de Call of Duty tarafından geldi.  Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile için şirketin resmî Twitter hesabından duyuru yapıldı. Bu duyuruya göre iki oyun için de kullanıcıların yeni güncellemeler için biraz beklemesi gerekiyor. Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile yeni sezon için beklemek gerekiyor.

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile yeni sezon

2020 yılı gerçekten birçok olumsuzluğu içinde barındırıyor ve keşke yaşanmasaydı dedirtiyor. Corona virüsü ile başlayan ve sonrasında çeşitli doğal afetlerle seyreden 2020 yılı son günlerde ABD’de ırkçılık sebebiyle bir kişinin hayatını kaybetmesi ve bunun sonrasında yaşanan olaylar ile devam ediyor.

Polis memurunun George Floyd’u öldürmesi üzerine başlayan protestolar ABD’nin neredeyse bütün eyaletlerine yayılmış durumda. Bu kapsamda birçok şirket ve ünlü sima konu hakkında paylaşımlar yaptı. Bu paylaşım furyasına yeni sezonunu birkaç gün içinde yayımlaması planlanan Call of Duty da katıldı.

Call of Duty’nin resmî Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, George Floyd olayları sebebiyle oyunun yeni sezonu erteleniyor. Sony, bu haftanın büyük PS5 etkinliğini iptal ettikten saatler sonra Activision ve Infinity Ward, Call Of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un yeni sezon güncellemesinin bu hafta yayımlanmayacağını duyurdu.

Daha önce planlandığı kadarıyla 3 Haziran tarihinde gelmesi beklenen Call Of Duty: Mobile’ın da yeni sezonu gecikiyor. Yeni tarihler hakkında bilgi paylaşılmadı ancak haftaya yayımlanması bekleniyor.

call of dutyCall of Duty Mobilecall of duty modern warfareCall of Duty: Mobile yeni sezon

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir