Ana Sayfa / Advertorial / Basur Ameliyatı Gerekli Midir?

Basur Ameliyatı Gerekli Midir?

Basur insanın günlük hayatında doğrudan etki eden ve yaşam enerjisini düşüren bir hastalıktır. Bu sebeple basur belirtileri yaşayan kişi direkt tedavi olmalıdır. Basur kendi kendine geçen bir hastalık değildir. Bu sebeple kesinlikle bir doktor tarafından tedavi edilmesi gereklidir. Fakat artık basur için ameliyata gerek yoktur.

Basur ameliyatı hem zorlu bir ameliyattır ve aynı zamanda kişinin ameliyat sonrası hareketlerine kısıtlama getirmektedir. Bu sebeple teknolojinin de gelişimiyle artık ameliyatsız bir şekilde basur tedavi olmaktadır. Başarı oranı olarak ameliyattan dahi daha başarılı olan bu yöntemler sayesinde kişiler günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam etme özgürlüğüne de sahip olmuş oluyorlar.

 

Ameliyatsız Basur Tedavisi

Tıp sektörü özellikle 21.yüzyılda gelişti ve bu gelişim hiç hız kesmeden devam ediyor. Bu sebeple artık klasik ameliyatlar yerlerini çok daha kolay tedavilere bıraktı. Bu sebeple basur gibi insanların korkulu rüyası olan hastalıklar artık pek çekinilecek hastalıklar olmaktan çıktı.

Ameliyatsız basur tedavisi sayesinde hastane yatışı gerekmeden kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam ediyor ve herhangi bir hareket kısıtlamasına da gerek duyulmuyor. Ayrıca basur tedavileri muayene ortamında basit bir şekilde yapılıyor. Yapılan yöntemleri incelemek gerekirse en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi lazer yöntemidir. Zaten lazer yöntemi hemen hemen tüm tedavi yöntemlerinde kullanılmaktadır ve 10-15 dakika gibi kısa bir sürede bu tedavi yöntemi gerçekleşmektedir. Bir diğer tedavi yöntemi de neolaser yöntemidir. İnce bir prob yardımıyla sorunlu kısma bir ısı verilir ve basur tamamen yenilir. Son zamanlarda kullanılan yöntemlerden bir tanesi de lastikle boğma yöntemidir. Bu yöntem yeri geldiğinde tek başına kullanıldığı gibi yeri geldiği zaman da lazer yöntemiyle birlikte tercih edilmektedir.

 

Climed

2002 yılında hizmete başlayan ve İstanbul’un birçok noktasında bulunan Climed yalnızca İstanbul halkının değil çevre ve diğer illerden gelen kişilerin de yoğun ilgisi altında. Çünkü Climed’de en zor görülen hastalıklar dahi doktorların kontrol etmesi sonucunda 5-10 dakikalık bir tedaviyle ortadan kalkıyor. Bunlar arasında kıl dönmesi, basur, varis, nasır, yağ bezesi gibi hastalıkları saymak mümkündür.

Sayfa Bulunamadı

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Profesyonel hizmet çatısı altında sizlere koltuk yıkama desteği sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde bu alanda büyük bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir