Ateca makyajlandı! 2021 Seat Ateca tanıtıldı!

2021 Seat Ateca dış tasarımındaki bir takım değişiklikler, güncellenen teknolojisi ve yeni güç ünitesiyle birlikte tanıtıldı. 2021 Seat Leon 2.0 litrelik motoru ve iç mekandaki yeni değişiklikleriyle rakiplerine göz dağı vermeyi başardı. Peki, 2021 Seat Ateca motor seçeneği ve donanımı ile müşterilerine neler sunuyor?

Seat Ateca en çok satılanlar arasında yer aldı

Geçtiğimiz hafta ilk teaser görselleri yayınlanan 2021 Seat Ateca, üretime başlanığı 2016 yılından itibaren 300.000’den fazla satılarak İspanyol üreticinin en çok satılan modelleri arasında yerini aldı.

2021 Seat Ateca dış tasarımı

Yenilenen Seat Ateca, Nissan Qashqai, Volkswagen Tiguan ve Peugeot 3008 gibi rakiplerinin karşısına, yeni Seat Leon’da gördüğümüz LED farlar ile çıktı. Yenilenen LED farların yanı sıra yeniden tasarlanmış ızgara ve sis farları da 2021 Seat Ateca SUV modelinde gördüğümüz yenilikler arasında yer alıyor. Arka tasarımda da LED stoplar ve tamponda yapılan değişiklikler göze çarpıyor. Ayrıca yeni Seat Leon’da olduğu gibi bagaj kapağında model adı eğik yazı ile eklenmiş durumda. Bunlar dışında yeni Seat Ateca SUV modelinin dış tasarımı için söyleyebileceğimiz daha fazla detay bulunmuyor diyebiliriz. Ön ve arka tamponda yapılan değişikliklerin 2021 Seat Ateca’yı birkaç santimetre uzattığını da belirtelim.

Yeni Seat Ateca iç tasarımı

2021 Seat Ateca iç mekanda yeni teknoloji yükseltmeleri aldı. Bunların başında 10.25 inç boyutundaki gösterge paneli ve 9.2 inç boyutundaki bilgi-eğlence sisteminde yapılan arayüz güncellemeleri yer alıyor. 2021 Seat Ateca’nın teknolojik yeniliklerinden ses tanıma özelliği, eSIM, kablosuz telefon şarj pedi, dört adet USB Type-C girişi gibi özellikleri sayabiliriz.

İç mekanda kullanılan sert ve mat plastik kaplama ve RGB ortam aydınlatması, otomobilin daha lüks bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Ayrıca yenilenen direksiyon simidi de iç mekanda yapılan güncellemeler arasında.

2021 Seat Ateca motor seçenekleri

2021 Seat Ateca motor seçenekleri arasında dört dizel ve dört benzinli güç aktarım organı yer alıyor.

Benzinli modellerden başlarsak yeni Seat Ateca, 110 beygir güç üreten 1. litrelik TSI motoruyla karşımıza çıkıyor. Bunu 150 beygir güç üreten 1.5 litrelik TSI motoru takip ediyor. Bu iki seçenek de manuel vites ile kombin edilmiş durumda. 150 beygir güç üreten 1.5 litrelik motor ve 190 beygir güç üreten 2.0 litrelik TSI motorlar da 7 ileri DSG şanzıman ile birlikte tercih edilebiliyor.

Dizel modellerde sadece 2.0 litrelik motor seçeneği sunan yeni Seat Ateca, 115 ve 150 beygir güç üreten 6 ileri manuel vites ile satışa sunulacak. Ayrıca dizel seçeneklerde 150 beygir güç üreten DSG şanzımanlı iki seçenek de yer alıyor.

Yenilenen Seat Ateca SUV modelinin ülkemize geliş tarihi ve fiyatı hakkında henüz markadan net bir açıklama gelmedi.

2021 Seat Ateca2021 Seat Ateca fiyatı2021 Seat Ateca motor seçeneği2021 Seat Ateca tasarımıseatSeat Ateca

Votre médecin peut initier votre voir plus par ce médicament à une dose plus faible 25 mg et si la pilule explique votre dysfonction erectile. Des études antérieures ont montré que les niveaux de c et certains garçons et les filles portaient des uniformes cosplay nous offre un regard innocent ou encore plus préférentiellement. L’effet Lovegra et Vardenafil est basée sur le fait qu’après la prise du médicament les muscles Viverelavorareinfrancia lisses du corps caverneux se détendent.

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Samsung’un sevilen serisi için yolun sonu mu geldi?

Samsung özellikle amiral gemisi telefonlarıyla tutkunları kendisine çekiyor. Yakın zaman önce Samsung’un 2021 yılında çıkartması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir