Ana Sayfa / Teknoloji / Araç paylaşımı uygulaması OBHAI, WhatsApp’ta kullanılıyor

Araç paylaşımı uygulaması OBHAI, WhatsApp’ta kullanılıyor

Bangladeş’in türk mali araç paylaşım şirketi OBHAI, WhatsApp’ta vermeye başladığı hizmetiyle eş şirketler arasında WhatsApp’ın potansiyel faydalarını ve her kesimden kullanıcıların yararlanacağı erişim kolaylığını alana koyan evvel şirketlerden olduğunu açıkladı.

Verilen bilgiye göre, WhatsApp üzerinden OBHAI G (araba), CNG (üç tekerlekli araç) veyahut OBHAI Express (paket) sipariş edilebilir. Yolcular uygulamanın telefon numarasını yol tarifi defterlerinde ‘OBHAI WhatsApp’ olarak kaydedebilir. derhal peşinden Yalnızca “Merhaba” diye tek ileti göndererek hizmetlerden yararlanabiliniyor. tek yolculuk rezervasyonu yaptırmak amaciyla atanan numarayı yazıp “gönder” üstüne tıklamak yeterli.

Startup Kurucusu ve OBHAI Solutions Ltd. Yatırımcısı Anis Ahmed, “WhatsApp OBHAI rezervasyonu Bir hayli OBHAI kullanıcısının ani çok tuşa basarak OBHAI Gari, OBHAI CNG ve Hem de OBHAI Express hizmetleri almalarını sağlayacak. Uygulama, var OBHAI müşterileri tarafından sorunsuzca kullanılabilir. kazanç iadesi talebi, şikayetler, faturalandırma, yolculuk geçmişini gözden geçirme ve öneriler benzeri bütün hizmetler uygulamanın çağrı merkezi temsilcileri tarafından Kisa tek vakit zarfinda sunulur” dedi.

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir