Ana Sayfa / Tekno Haber / Apple’dan Scorsese’nin yeni filmine 180 milyon dolar

Apple’dan Scorsese’nin yeni filmine 180 milyon dolar

Geçtiğimiz sene The Irishman amaciyla Netflix ile tek araya toplanan yöneten Martin Scorsese’nin tek sonraki filminin Apple’dan destek alacağı raporlandı. The Irishman benzeri tek klasik dahada bekleniyor. Apple 180 milyon dolar bütçe ile Killers of the Flower Moon filmine yatırım yapacak!

Killers of the Flower Moon amaciyla Apple’dan 180 milyon dolar!

Geçtiğimiz sene The Irishman filmi ile dikkatleri üstüne toplayan Martin Scorsese, tertemiz tek film ve destek haberiyle gündemde. tek Hollywood muhabiri tarafından alana çıkarılan raporlara göre Apple’ın Paramount ile 180 milyon dolarlık tek bütçe ile tek dönem-suç draması üstüne çalıştığı bildirildi.

Robert de Niro ve Leonardo DiCaprio da dahil olmak üzere Bir hayli yıldız isimle çekilecek tertemiz film Killers of the Flower Moon’da Apple’ın da parmağı olacak. Film amaciyla 180 milyon dolar bütçe ayıran şirketin nihayet görüşmelerde olduğu bildirildi.

The Museum Of modern arka Film Benefit Presented By CHANEL: A Tribute To Martin Scorsese - Arrivals

Apple çok kısa süre evvel de bunun benzeri tek anlaşma ile karşımıza çıkmıştı. Tom Hanks’in İkinci hayat Savaşı ile alakalı çektiği film Greyhound’ın yayın hakları da Apple tarafından satın alınmıştı. Bu durum da Apple’ın Apple TV amaciyla dahada çok yatırım yapacağını alana koydu.

Raporlara göre Apple, projeyi kendisinin orijinal filmi olarak finanse ederken, Paramount hayat çapında sinema yayınları amaciyla dağıtım yapacak. Bu çalışma, Martin Scorsese’nin de Apple ile evvel çalışması değil. Yönetmen, iPhone 4S ile alakalı Siri’nin anlatıldığı tek reklam filminde de oynamıştı.

Apple 180 milyon dolarApple 180 milyon dolar bütçeApple’dan 180 milyon dolarKillers of the Flower Moon

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir