Ana Sayfa / Tekno Haber / Apple WWDC 2020 programı ile karşımıza çıktı

Apple WWDC 2020 programı ile karşımıza çıktı

Apple’ın bu seneki geliştirici konferansı etkinliği 22 Haziran’da başlayacak. 26 Haziran’a civarindan ayni ritimde devam edecek var olan etkinlik, corona virüs hasebiyle bu sene dijital olarak gerçekleştirilecek. Etkinliğe tam 10 vakit kala, Apple WWDC 2020 programı ile karşımıza çıktı.

Programda, keynote etkinliğinin ve Platforms State of the Union oturumunun saatleri ve geliştiricilerin iOS, iPadOS, macOS, tvOS ve watchOS’in geleceği ile alakalı nasıl bilgi edinebilecekleri ve Apple mühendisleriyle nasıl bağlantı kurabilecekleri ile alakalı bilgi de veriliyor.

Apple WWDC 2020 programı açıklandı

WWDC 2020 etkinliği 22 Haziran bugünü TSİ 20:00’da başlayacak. Özel organizasyon Sunumu’nda bu sene içinde bütün Apple platformlarına istikbal var olan heyecan veren tertemiz inovasyonlar ve güncellemeler alana çıkacak. Keynote etkinliği apple.com, Apple Developer uygulaması, Apple Developer web sitesi, Apple TV uygulaması ve YouTube aracılığıyla direk Apple Park’ta yayınlanacak ve yayının bitmesinden ardindan isteğe bağlı olarak tekrar oynatılabilecek.

Apple WWDC 2020

iOS, iPadOS, macOS, tvOS ve watchOS’teki en tertemiz gelişmeleri derinlemesine ele alan Apple mühendislerini direk dinlenebilecek. State of the Union oturumu istek üstüne Apple Developer uygulaması ve Apple Developer internet sitesi aracılığıyla izlenebilecek.

23 Haziran’dan bu yana geliştiriciler, Apple mühendisleri tarafından yönetilen teknik ve tasarım odaklı 100’den çok oturumda tertemiz kuşak uygulamaları nasıl geliştirebileceklerini öğrenme imkanına sahip olacaklar.

Yepyeni Apple Geliştirici Forumları geliştirici topluluğunun sorularının cevaplarını alabilecekleri ve teknik tartışmalar yapabilecekleri 1.000’in üzerinde Apple mühendisiyle bağlantıya geçmelerini sağlayacak. WWDC’nin evvel gününden bu yana her biri forumda arama yapabilecek, forum tartışmalarını izleyebilecek ve Apple Geliştirici Programı azaları kendisinin suallerini göndererek direk Apple uzmanlarından bilgi alabilecek.

Geliştiriciler, Apple platformlarındaki en tertemiz gelişmelere katkıda bulunmuş Apple mühendislerinden Buluşma istek edebilecekler. Bu laboratuvarlarda bire tek teknik kılavuzluk ve tertemiz özelliklerini nasıl uygulanacağıyla alakalı derinlemesine bilgi sağlanacak. Geliştirici Laboratuvarları, yer olduğu ölçüde Apple Geliştirici Programı azalarina açık olacak.

Apple 16 Haziran’da, her yaştaki öğrencilere kod yazma aşklarını kendisinin Swift oyun alanlarını oluşturarak gösterme fırsatını sunan Swift Student Challenge‘ın finalistlerini duyurarak bütün dünyadaki öğrenci geliştiricileri kutlayacak.
Geliştiriciler, 22 Haziran döneminden evvel WWDC 20 ile alakalı ek verilerin de paylaşılacağı Apple Developer uygulamasını indirebilir. Apple Developer internet sitesi ve e-posta yoluyla da bilgi verilecek.
Appleapple wwdc 2020apple wwdc 2020 programıwwdc 2020

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir