Ana Sayfa / Tekno Haber / Apple Watch’a uyku modu getirdik! #vLog

Apple Watch’a uyku modu getirdik! #vLog

Sihirli Elma olarak değişik video klipler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda Apple Watch uyku takibi nasıl açılır, Apple Watch uyku modu açma nasıl yapılır Sualini iyi tek vLog ile cevaplıyoruz.

Apple Watch uyku takibi nasıl açılır?

Apple Watch’lar amaciyla tanıtılan tertemiz işletim sistemi watchOS 7 ile birlikte uyku modu özelliği etkin olacak. Bu özelliği kararlı tek şekilde kullanabilmek için 3-4 ay beklememiz gerekse de bu videomuzda watchOS 7 Beta sürümünü indirdik ve uyku takibi nasıl çalışıyor sizler amaciyla denedik. eğer siz de Beta sürümü indirmek isterseniz buraya takılamanız ve indirdiğiniz profili kurduktan ardindan akıllı saatinizi güncellemeniz yeterli. Bu detaylardan videomuzun nihayetinde da bahsettik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Apple Watch nasıl uyku takibi yapacak?

Apple Watch, ivmeölçer aracılığıyla uyku sırasındaki solunuma işaret eden mikro hareketleri algılayarak kullanıcının ne vakit uykuda olduğunu ve her gece ne civarindan uyuduğunu kaydediyor. Apple Watch ile uyuduktan sonra, sabahları gece nasıl uyuduğunuzu uyku ve uyanıklık dönemlerini de bulunan tek grafikle birlikte görebiliyorsunuz. Ayrıca haftalık uyku düzeninizi gösteren tek grafik de sağlık uygulamasında kullanıcılara sunuluyor.

Apple Watch, Uyku Modu’nda Rahatsız Etme özelliğini otomatik olarak açıyor ve gece süresince ekran parlaklığını otomatik olarak azaltıyor. Böylelikle geceler Apple Watch ışığı sizleri rahatsız etmiyor. Apple Watch, sizlere titreşim vererek veyahut minik seslerle kullanıcıların uyanmasına muavin oluyor ve uyanma ekranında pil seviyesi gösteriliyor. Sizin şarj etme alışkanlığınıza bağlı olarak, uyku saatinden tek saat evvel pil seviyesi çok düşükse, Apple Watchkullanıcılara uyumadan evvel aygıtlarını şarj etmelerini hatırlatıyor.
Sizler amaciyla hazırladığımız videoyu izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın. Ayrı olarak dahada çok vLog gelmesini isterseniz de videoyu beğenirseniz seviniriz!
apple watchapple watch güncellemeApple watch güncelleme özellikleriApple watch uykuApple watch uyku moduapple watch uyku takibiApple watch uyku takibi nasıl yapılırApple watch uyku uygulamalarıApple watch watchos 7 özellikleriApple watch watchos 7 kurmaApple watch watchos 7 nasıl kurulurApple watch watchos 7 sihirli elmasihirli elma uyku takibi

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir