Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Apple Watch için Spotify akış desteği!

Apple Watch için Spotify akış desteği!

Spotify, Apple Watch amaciyla bağımsız akış desteği çikarmaya başladı. uzunca vakittir beta aşamasında var olan uygulama, tertemiz nitelikleri ile kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Apple Watch amaciyla Spotify akış desteği!

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik yayın servislerinin başında gelen Spotify, Apple Watch amaciyla yıllardır tek uygulamaya sahip olsa da bu uygulama, tek iPhone’dan bağımsız tek şekilde kullanılamıyordu. Başka bir deyişle Apple Watch’dan Spotify denetimi amaciyla tek iPhone zorunluydu.

apple watch spotify

Ancak bu erken tertemiz tek İzah gerçekleştiren şirket, Apple Watch uygulamasının  iPhone’dan bağımsız müzik akışını desteklediğini duyurdu. Böylelikle Spotify kullanıcıları, yakınlarda tek iPhone bulundurmak zorunda kalmadan Spotify’dan Wi-Fi veyahut hücresel veri üzerinden müzik veyahut podcast dinleyebilir.

TechCrunch’a göre mevzu hakkinda İzah yapan yetkili, Apple Watch amaciyla akış desteğinin bu erken yayına girdiğini ifade etti ama Daha bu kalite herkese ulaşmadı. Ayrı olarak şu vakit amaciyla akış hizmeti sunulsa da Daha Apple Watch amaciyla çevrim dışı müzik dinleme özelliğini de yayınlanmadı. Şirketin tertemiz özelliği kısa süre içinde bütün kullanıcılarda etkin edeceği söyleniyor.

Apple Watch Spotifyspotifyspotify akış uygulamasıspotify watchos uygulaması

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir