Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Android’de bulunmayan iOS avantajları

Android’de bulunmayan iOS avantajları

Android ve iOS karşılaştırması uzunca yıllardır yapılıyor. Android kendisinin içinde çeşitliliği, değişik markaları tek bir çatı altında toplamasıyla dikkat çekerken, iOS da dahada stabil tek deney sunmasıyla çoklukla tasarımı ve kamera performansı ile dikkat çekiyor. Peki, Android’de var olmayan iOS avantajları neler?

Android’de var olmayan iOS avantajları

Her iki işletim sisteminin de kendisinin içinde avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Android tutkunları özgürlükleri ile övünüyorken, iOS kullanıcıları uzunca süre güncelleme alan telefonlarıyla ve yazılım tarafında stabil tek deneyime sahip oldukları gerekçesiyle övünüyor. tek taraftan yıllardır geliştirilen Android bulunuyor. Samsung, Huawei(şu vakit kullanılmasa da uzunca yıllar Android kullanıldı), Xiaomi, Oppo ve benzeyen Bir hayli teknoloji devinin akıllı telefon yeni sezon modelleri milyonlarca kişiye Android ile ulaşıyor.

Android-de-bulunmayan-iOS- avantajlari-00

iOS tarafında ise her sene tek seri ve üç model çıkıyor. Örneğin bu sene Apple farklılık yaparak, iPhone 12 modellerine tek de mini modeli ekledi. iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak tertemiz telefonlarını tanıtan Apple, tertemiz özellikleriyle bu telefonlarıyla çok iddialı. tekrar de yüzlerce Android telefonlar karşısında iOS’un avantajları yok mu? tabiki var; işte Android’de var olmayan iOS avantajları:

android ve ios karşılaştırmasıAndroid’de var olmayan iOS avantajlarıAndroid’de var olmayan iOS avantajları nelerAppleiOSios 14ios avantajlarıiPhoneiPhone 12iphone 12 miniiPhone 12 ProiPhone 12 Pro Max

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir