Ana Sayfa / Teknoloji / Android telefonlar için en iyi oyunlar! #1-işte detay

Android telefonlar için en iyi oyunlar! #1-işte detay

Mobil oyunlar çoğu sefer kullanıcılar amaciyla tek vakit geçirme uygulamasından çok, keyifli vakit geçirebilecekleri birer araç oldu. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayında gece geç saatlerde sahur amaciyla ayakta kalıp sıkılanlara özel Android telefonlar amaciyla en iyi oyunlar serimiz ile karşınızdayız.

Android telefonlar amaciyla en iyi oyunlar

Dilerseniz sözü çok uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Bu oyunlardan ilki Bus Simulator oldu. Türkiye, Amerika, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Brezilya, Azerbaycan benzeri dünyanın önde gelen ülkelerinde otobüs şirketinizi kurup Dünyanın en hatri sayilir büyüklükte otobüs şirketi olabilirsiniz.

Bus Simulator indirmek için: https://bit.ly/3bijBag

İkinci oyunumuz ise şişeyi çeşitli engellerin arasından hedefe götürmeye çalışabileceğiniz Bottle Flip 3D oldu.

Bottle Flip 3D indirmek için: https://bit.ly/33wmcsM

Üçüncü oyunumuz Jetpack Joyride, hız ve refleksin ön planda olduğu tek oyun. Oyunda bulunan kahramanlarla çeşitli seviyelerde ilerleyip topladığınız altınlarla gelişim sağlayıp güçlenebiliyorsunuz.

Jetpack Joyride indirmek için: https://bit.ly/3eC0qdz

Yaşadığımız koronavirüs salgınının tek tür atış simülasyonu var olan Sniper 3D oyununda ise, bulunan hikayede azılı suçluları ve amaçlari sniper ile vurarak maksimum seviyeye ulaşabilirsiniz.

Sniper 3D indirmek için: https://bit.ly/3fdrzlY

Sıradaki oyunumuz Dr. Parking 4. Bu oyunda değişik kombinasyonlarla çeşitli park yerinden çıkma ve park etme yaparak seviyeleri atlayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Dr. Parking dört indirmek için: https://bit.ly/2R1YKkJ

Çok oyunculu var olan tek başka oyun var olan Satranç, rakiplerinizi kuracağınız çeşitli stratejilerle şah-mat yaparak düzey atlayıp dahada Yorucu rakiplerle karşılaşarak alan okuyabileceğiniz tek oyun olarak dikkat çekiyor.

Satranç indirmek için: https://bit.ly/3fem7Q5

Türkiye’de oldukça çok takipçisi var olan bilardo spor dalını başka oyuncularla çeşitli modlarda oynayabileceğiniz 8 Ball Pool oyununu da vakit geçirmek amaciyla değerlendirebilirsiniz.

8 Ball Pool indirmek için: https://bit.ly/3ty6Z4V

Pek çok değişik araçla tepe tırmanışları gerektiren eşsiz ortamlardaki mücadelelerde, riskli manevralardan bonuslar kazanıp, arabanızı yükseltmek amaciyla kazanç toplayabilir ve en ırak mesafelere ulaşabileceğiniz Hill Climb Racer huzur tek vakit geçirmek değerlendirilebilecek tek başka oyun.

Hill Climb Racer indirmek için: https://bit.ly/3tzQDZD

Son oyunumuz, en çok oynanan oyun listeleri arasında Bir hayli kez giren ve oldukça sevilen Stack Ball oldu. Bu oyunda ekrana basılı bulundurarak topu en aşağıdaki hedefe indirmeye çalışıyorsunuz.

Stack Ball indirmek için: https://bit.ly/33w2Ofs

Android telefonlar amaciyla en iyi oyunlar

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir