Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Android 11 güncellemesi alacak olan Sony modelleri!

Android 11 güncellemesi alacak olan Sony modelleri!

Android 11 güncellemesi alacak olan Sony modelleri duyuruldu. Japon firmanın bu yazılım için hazırladığı yol haritası kısa ve öz. Zira yayımlanan ilgili listede çok az telefon yer alıyor.

1 hafta önce Sony Xperia 10 III için çalışmalara başladığını söyleyen Sony, orta segment kategorisinde yer alan telefonları seven kullanıcılara hitap etmeye hazırlanıyor. Android 11’in gitgide yayılması akıllı telefon pazarını daha da canlandırdı.

Android 11 güncellemesi alacak olan Sony modelleri

Xiaomi ve OnePlus gibi büyük şirketler tarafından üretilen birçok akıllı telefonun Android 11’in çeşitli sürümleri ile tazelendiğini duyurmuştuk. Örnek vermek gerekirse OnePlus 8T isimli Çin menşeli model kendi kutusundan bu yazılım ile çıkıyor.

LG ve Sony gibi akıllı telefon piyasasının bazı önemli oyuncuları ise Google’ın geliştirdiği yeni işletim sistemine tam anlamı ile hazır değil. Sony’nin yayımladığı bu listeye daha sonra başka modellerin de eklenmesi bekleniyor.

Android 11 güncellemesi alacak olan Sony modelleri

Aşağıdaki listeye baktığımızda Xperia 10 Plus, Xperia L3, Xperia L4, Xperia XZ Premium, Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra ve Xperia XZ2 kullanıcılarının yüzünü güldürmeyen bir manzara ile karşılaşıyoruz. Deneyimli firmanın bu ürünleri Android 11 ile tazeleyip tazelemeyeceği henüz belli değil.

Xperia 10 Plus’ın da Android 11 güncellemesi ile donatılması bekleniyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi resmî liste ile baş başa bırakalım. Sony’nin önümüzdeki günlerde bu konu hakkında neler yapacağını hep birlikte göreceğiz. Sizin favoriniz hangisi?

— Aralık 2020: Sony Xperia 1 II
— Ocak 2021:
Sony Xperia 5 II ve Sony Xperia 10 II
— Şubat 2021:
Sony Xperia 5 ve Sony Xperia 10

Android 11 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

Android 11 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

Kullanıcıların bir süredir beklediği pek çok yeniği bünyesinde barındıran Android 11 güncellemesi yayımlandı. İşte sunulan yenilikler:

Androidandroid 11Android 11 güncellemesiandroid haberleriSony akıllı telefon modelleriSony akıllı telefonlarısony haberleriSony modelleriSony telefonlarıSony Xperia 1 IISony Xperia 10sony xperia 10 iisony xperia 5Sony Xperia 5 II

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir