Ana Sayfa / Advertorial / Anabolik Steroidler Nasıl Kullanılmaktadır?

Anabolik Steroidler Nasıl Kullanılmaktadır?

Birçok insan günümüzde vücut geliştirme alanında kendilerini gelişmek istemektedirler. Bu alana olan talepler her geçen gün daha da artmaktadır. İnsanlar vücut geliştirme programları sonucunda kısa sürede gözle görülebilecek farklar beklemektedir. Ancak sağlıklı bir vücut gelişimi için düzenli programlar ve antrenmanlarla beraber bu biraz zaman alabilir. Ancak günümüz insanlarında sabretme problemleri bulunmaktadır. Bu yüzden insanlar steroidler kullanarak kestirme yolu tercih etmektedirler. Bu steroidler vücut gelişimine yardımcı olsa da doğal yollara göre riskleri bulunabilir. Bunun yanı sıra her insanda da aynı sonuçları göstermeyebilir. İnsan bünyesine ve yapısına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Size uygun olan steroid çeşidini seçmeniz bu yönde daha iyi yardımcı olacaktır. Günümüzde steroid satın al araştırmaları en üst sıralara gelmiş durumdadır. Birçok insan bu yolu izlemektedir. Sürekli steroid kullanımı tolerans gibi sorunları karşınıza çıkarabilmektedir. Vücudunuzun kendi testosteronunu üretmeyi bırakmasına bile sebep olabilmektedir.  Bazı insanlar sürekli bu ilaçları kullanmaktadır. Ancak diğerleri ise şekiller ile olumsuz etkileri en aza indirmeyi amaçlamıştır.

Döngü: İnsanlar anabolik steroidleri 6 ile 12 hafta (açık dönemler olarak bilinmektedir) boyunca kullanmaktadır. Bu süreyi takip eden 4 hafta veya birkaç ay ise hiç kullanmazlar.

İstifleme: Bu ilaç kullanıcıları steroidlerin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için birçok farklı steroid türlerini birleştirerek başka takviyelerde de bulunabilirler. Bu işlem ise istifleme olarak adlandırılmaktadır.

Piramit: Bu ilaç kullanıcıları anabolik steroid dozlarını yavaş yavaş zirveye çıkartır ve bunun ardından azaltır.

Bununla beraber izlenen bu yöntemlerinde oluşması muhtemel olan risklerin azaltıldığına dair kesin bir kanıt olmamaktadır. Sizlerde bu ilaç kullanımlarında yüksek dikkat göstermeniz gerekecektir. Steroid satın alma işlemlerinizi tamamladığınızda aldığınız ürünlere göre farklı talimatlar bulunacaktır. Bu ilaçları kullanırken bu talimatlara uymanız kaçınılmazdır. Çünkü herhangi bir yanlış doz kullanımında kalıcı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu kestirme yol olarak seçtiğiniz yolda birçok riskler bulunmaktadır. Bu riskleri ortadan kaldırabilecek kesin bir kanıt olmamaktadır. Bu yüzden bu ilaç kullanımlarına başlamadan önce iki kere düşünmeniz gerekmektedir. Sağlıklı düşündüğünüz takdirde sizlerde doğal yolları tercih edeceksinizdir.

Sayfa Bulunamadı

Ekonomik Cami Halısı Modelleri

  Kuruluşumuzdan bu yana camilerin cami halısı ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Firmamız cami halısı fiyatlarında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir