Ana Sayfa / Teknoloji / ABD’de bir şirket 24 saat boyunca ekrana bakmayacak kişilere 17 bin lira verecek

ABD’de bir şirket 24 saat boyunca ekrana bakmayacak kişilere 17 bin lira verecek

Akıllı cihazların hayatımıza girdiği günden bu yana ekran bağımlılığı da bunun için paralel tek biçimde artmaya başladı. özellikle tertemiz jenerasyonun yükselen ekran süresi ve bağımlılığa uzanan korkutucu hali, hayat üzerinde Bir hayli müessesesi ve şirketi harekete geçirdi.

TESTİ GEÇEN kazanç ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLACAK

Onlardan biri var olan Amerikalı şirket Reviews.org, enteresan tek çalışmaya imzasini attı. bunun için göre şirket, başvuruda bulunan kişilere, 24 saat süresince televizyondan, akıllı telefona, bilgisayardan, saate civarindan bütün cihazlardan uzaklaşıp, dijital detoks yapacak tek test yapacak. Test süresince ekrana hiçbir şekilde bakmayıp başarılı olanlar 2400 dolar Başka bir deyişle 17 bin liradan çok kazanç kazanacak.

HAYATTA KALMA SETİ VERİLECEK

Şirket yaptığı açıklamada, “Cihazlarınızı tek günlüğüne de olsa kullanmayı bırakıp kazanç kazanmak istiyorsanız, sizin amaciyla fırsat” ifadeleri kullanılırken, ön başvuruyu geçenlere 200 dolarlık tek yasamda kalma seti verilecek. Sette daktilo, kağıt, boya seti benzeri ürünler bulunurken, başvurular 26 marta civarindan açık olacak.

Sayfa Bulunamadı

Milli Uzay Programı’ndan tarihi hamle! Ay’a gönderilecek aracın ilk ateşlemesi başarıya ulaştı

Cumhuriyet'in 100'üncü yılında, Milli Uzay Programı kapsamında Ay'a gönderilecek insansız araçta kullanılması planlanan milli ve özgün hibrit roket motorunun ilk ateşlemesi yapıldı. Gerçekleştirilen testte söz konusu hibrit roket motoru ilk sınavını başarıyla geçti. Motorların tam performans gösterdiğini söyleyen Bakan Varank, "Hedefimiz 2023. Türk Bayrağı Ay ile buluşturulacak" ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir