Ana Sayfa / Tekno Haber / 7.500 TL’lik Huawei MateBook 13 inceleme

7.500 TL’lik Huawei MateBook 13 inceleme

Huawei MateBook 13 analiz videosu ile birlikte MateBook 13 özellikleri neler yakından bakıyoruz. Huawei’in uzunca vakittir taşınabilir bilgisayarlar konusundaki iddiasını taşıyan bu bilgisayar, kullanıcıları mutlu edecek özellikler taşıyor.

Huawei MateBook 13 analiz videosu

Huawei’in taşınabilir bilgisayarları arasında bulunan MateBook 13 modeli kullanıcılara sunduğu özellikler ile dikkatimizi çekmeyi başardı. Tasarımı, ekran kalitesi ve Huawei ekosistemi dahilindeki kabiliyetleri ile analiz misafirimiz var olan bilgisayarın özelliklerine yakından bakıyoruz.

MateBook 13 nitelikleri kullanıcılara neler sunuyor?

Huawei MateBook 13 kullanıcılar kullanması oldukça basit tek bilgisayar. 1.3 Kilogram ağırlığındaki bilgisayar, 13 ‘ büyüklüğünde tek ekrana sahip. IPS LCD bu ekran 2160×1440 benzeri çok tek çözünürlüğe sahip. İnce çerçeveleri ile kullanıcıya yüzde 88 benzeri çok ekran kasa oranı sunan bilgisayar, kullanım ile alakalı hatri sayilir büyüklükte tek zevk sunuyor.

Bilgisayarın klavyesi, alttan ışıklandırmaya sahip. Bu klavye, alttan ışıklandırma sayesinde  kullanıcıların karanlık ortamlarda da randımanlı tek şekilde çalışmasını sağlıyor. Klavyenin altında da touchpad bulunuyor. Mouse’unuz olmadığı vakitlerde da bu touchpad sayesinde bilgisayarınızı kullanabiliyorsunuz. pc sağda ve solda olmak üzere toplaminda 2 adet Type-C girişi ve 3.5 milimetre jack girişine de sahip.

Bilgisayar içinde Windows 10 işletim sistemi ile birlikte geliyor ve saatler süre gelen tek kullanım deneyimi sunuyor. pc tek şarjla 12 saate civarindan Full HD video oynatabilirken, 15 dakikalık şarj etme işleminin derhal peşinden iki saat dahada kullanım geçerliligi sunuyor.

Bilgisayar içinde 10. kuşak Intel Core i7-10510U işlemciye ve NVIDIA GeForce MX250 ayrık grafik kartlarına sahip. Bu donanıma 16 GB RAM ve 512 GB PCIe SSD depolama alanı eşlik ediyor.

Bilgisayarın bizlere sunduğu bütün özelliklerden ve tecrübelerden size bahsettik. Videomuzu izledikten ardindan sizler de bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler!

huawei matebook 13Huawei Matebook 13 özellikleriHuawei matebook 13 incelemematebook 13matebook 13 özelliklerimatebook 13 ekranımatebook 13 incelemematebook 13 sdn

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir