Ana Sayfa / Tekno TV / 45TL’ye eviniz ışıl ışıl olacak!

45TL’ye eviniz ışıl ışıl olacak!

OSRAM uzaktan kumandalı LED ampul BİM‘de bu erken 45 TL ücret etiketiyle satışa çıktı. Biz de sizler amaciyla sabahtan BİM kuyruğuna girerek ampülü satın aldık ve kutu açılışını gerçekleştirdik. İşte karşınızda OSRAM uzaktan kumandalı RGB destekli LED ampul!

45 TL’ye evinizi ışıldatan OSRAM LED ampul!

BİM aktüel broşürleri ile ürünlerini ve stoklarını bizlere evvelki haftalardan bildiriyor. Biz de sizler amaciyla ahenk gösteren fiyatlı alaka cazip ürünleri inceliyoruz. bu erken de 45 TL ücret etiketi ile karşımıza çıkan RGB destekli uzaktan kumandalı OSRAM LED ampulü satın aldık ve detaylarına yakından baktık.

OSRAM LED ampul özellikleri

45 Lira ücret etiketiyle karımıza çıkan LED ampul, 9W‘lık tek güce sahip. OSRAM tarafından b garanti sunmasıyla da dikkat çeken ampul, 100.000 kez açma kapama ve gün içinde 2.7 saatten hesaplanırsa 25 sene çalışma gücüne sahip. 15 değişik renk seçeneği ile karşımıza çıkan ampul, RGB renk tonlarına ait Bir hayli rengi destekleyebiliyor.

Uzaktan kumandalı tek şekilde çalışabilmesi de ampulün mühim nitelikleri arasında. rastgele tek duya takar takmaz ekstra tek uygulama gerekmeksizin uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz. tek mobil uygulaması veyahut ekstra tek özelliği bulunmamakla beraber, dilerseniz ekstra tek kızılötesi kumanda kopyalayıcı cihazla akıllı tek ampul haline getirebilirsiniz.

Kumanda üzerinde bulunan Flash, Strobe, Smooth tuşlarıyla da ışığınızı değişik modlarda kullanabilir, dilediğiniz benzeri yanıp sönmesini sağlayabilirsiniz.

OSRAM LED ampulOSRAM uzaktan kumandalı LEDOSRAM uzaktan kumandalı LED ampuluzaktan kumandalı LED ampul

Sayfa Bulunamadı

Redmi Note 9 Pro kutusundan çıkıyor!

Redmi Note 9 Pro kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. uzunca müddettir beklenen telefon, nihayetinde SDN ofisine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir