Ana Sayfa / Akıllı Telefon / 4 kameralı iPhone modeli çalışmaları sızdırıldı!

4 kameralı iPhone modeli çalışmaları sızdırıldı!

Apple’ın 4 kameralı iPhone modeli üzerinde yaptığı çalışmaların çizimleri sızdırıldı. Böylelikle tertemiz kuşak iPhone yeni sezon modelleri amaciyla Apple’ın nasıl tek planlama yaptığı ile alakalı da mühim bilgilere erişmek mümkün oldu. Her ne civarindan Daha dahada oldukça acele olsa da sızdırılan çizimler, en azından yapılan çalışmaları gündeme getirmiş oluyor.

2021 seneninde dört kameralı iPhone modeli gündemde olabilir

Öncelikle belirtmek gerekirse mevzubahis bu sızıntılar 2020 iPhone 12 amaciyla değil, 2021 seneninde tanıtılması beklenen ve ismi şu sıralar iPhone 13 olarak söylenen model amaciyla olabilitesi çok oluyor. bunun için göre de Apple, iPhone 13 modelinde 4’ü kamera olmak üzere 5 sensörlü tek art kamera seti üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor.

4 kameralı iPhone

Bu kamera sensörlerinin 64 piksel çözünürlüğünde geniş açı, 40 piksel çözünürlüğünde 3x veyahut 5x optik zoom, 64 piksel video amaciyla özelleştirilmiş anamorfik ve 40 piksel .25x tersine zoom olacağı argüman ediliyor. dört kamera sensörü ile birlikte ise LiDAR sensörün de art kamera setine dahil edileceği ifade ediliyor.

iPhone 12 USB-C ile mi gelecek?

iPhone 12 USB-C ile mi gelecek?

iPhone 12 nitelikleri ile alakalı tertemiz veriler gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Şimdi de iPhone 12 USB-C ile alakalı detaylar alana çıktı!

Bu sene iPhone 12 ile birlikte Apple, üç sensörlü kamera seti kullanmaya ayni ritimde devam edecek. piksel ile alakalı ise artış yapılması bekleniyor. iPad Pro’da kullanılmaya başlandıktan ardindan LiDAR tarayıcı özelliği de tekrar tertemiz iPhone’un beklentileri arasında. eğer iPhone 12’nin kamera nitelikleri beklendiği benzeri olursa, 2021 yılındaki iPhone modelinin kamerasında tek adım dahada ileri gidilmesi mümkün benzeri görünüyor.

Elbette ki şu vakit amaciyla 2021 seneninde duyurulacak iPhone modelleri ile alakalı konuşmak amaciyla oldukça erken. Bu ve bunun için eş istikbal var olan tertemiz sızıntıların müsterek noktaları, tertemiz modelin nasıl olacağı ile alakalı dahada net çıkarım yapılmasına neden olacaktır.

4 kameralı iPhoneAppleiPhone 13iphone 2021

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir