Ana Sayfa / Teknoloji / 1v1 LoL turnuvası Red Bull Solo Q yeni şampiyonunu arıyor

1v1 LoL turnuvası Red Bull Solo Q yeni şampiyonunu arıyor

Amatör oyuncuların kıyasıya ugras ettiği Red Bull Solo Q finalinde 8 hatri sayilir büyüklükte League of Legends yayıncı da Vadi’nin Ustası unvanı amaciyla yarışacak. nefes kesecek final heyecanı Esma Sultan Yalısı’nda yaşanacak ve saat 17.00’de Red Bull ülkemiz Twitch kanalından canlı yayınlanacak.

Vadi, ‘1v1’de şampiyonunu arıyor. Türkiye’nin en iyi düellocularının yarıştığı ‘1v1′ League of Legends turnuvası Red Bull Solo Q’da ülkemiz Finali’nde 8 oyuncu şampiyonluk amaciyla ugras edecek. Eleme etaplarında başarılı var olan en iyi 8 oyuncu, 7 Kasım 2020 Cumartesi bugünü saat 17.00’de mutluluk dolu sona erişmek amaciyla kıyasıya yarışacak.

Esma Sultan Yalısı’nda yasamsal ara kaidelerine ahenk gösteren olarak düzen edecek Red Bull SoloQ ülkemiz Finali’nde yer alma hakkı elde eden 8 düellocu ise aşağıdaki gibi:

– Ulvi ‘’KheanJaii” Hakan Terzi
– buyruk ‘’ChillViolin” İçöz
– Ozan”Jackie Walnuts”Asal
– Taha Mertcan “Drogo Wannabe” Akbaba
– Berkay “Kazing” Özyurt
– Muhammet buyruk “ŞAMPİYONLUK 1” Özdemir
– Ekrem “Retyx” Şeref
– Berke “Hadounken” Aytar

Ekim ayı süresince Red Bull ülkemiz Twitch kanalında Türkiye’nin en hatri sayilir büyüklükte League of Legends yayıncıları arasında bulunan 8 hatri sayilir büyüklükte yayıncının yarıştığı Red Bull Solo Q: Vadi’nin Ustaları’nda da şampiyonu 7 Kasım’da bulacak. Red Bull Solo Q: Vadi’nin Ustaları şampiyonu olmak amaciyla yarı finale var olan dört yayıncı Asım Cihad “fabFabulous” Karakaya, Berke “Thaldrin” Demir, Koray “Naru” Bıçak ve Kaan “Elwind” Atıcı şampiyon unvanına erişmek amaciyla ugras edecek.

Türkiye’nin en iyi düellocusunun belirleneceği Red Bull Solo Q ülkemiz Finali twitch üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir