Ana Sayfa / Akıllı Telefon / 108 Megapiksel ve tam ekran deneyimi: Smartisan

108 Megapiksel ve tam ekran deneyimi: Smartisan

Çentiksiz akıllı telefon modelleri için araştırma yapan Bir hayli kullanıcı mevcut. 8 sene evvel kurulan Smartisan hemide 108 piksel kamera özelliği ayni vakitte da tam ekran deneyimi ile tek ayrım yaratmayı amaçlıyor.

Smartisan OS adli tek işletim sistemi üreten Çin menşeli bu firmanın tertemiz akıllı telefonu ile alakalı Bir hayli çok tek bilgiye sahip değiliz. Smartisan tarafından yayımlanan tek görsel sayesinde bu ürünün ak tek çerçeveye sahip olduğunu görebiliyoruz.

Çentiksiz telefon ve 108 piksel kamera: Smartisan

Adı Daha belli olmayan bu telefonun kenarları oldukça ince tek yapıya ev sahipliği yapıyor. Bu cihaz, hatri sayilir büyüklükte tek olasılık ile, delikli veyahut açılıp kapanabilen (pop-up) tek kamera eşliğinde kullanıcılara hizmet edecek.

Alınan tek bilgiye göre bu akıllı telefon tarafından çekilen fotoğrafların tam çözünürlüğü 5792 x 4344 piksel olacak. Bu kıymet takriben 25 piksel seviyesine tekabül ediyor. Kaydedilen tek görüntünün piksel seviyesini ayarlamak amaciyla dört adet dedektör kullanılacak.

Çentiksiz telefon

Smartisan’ın tertemiz akıllı telefon ile alakalı dahada çok bilgi almak amaciyla ekim ayını beklemek zorundayız. çünkü Çinli firmanın bu mahsul amaciyla belirlediği Strateji bu yönde. Çin’in akıllı telefon pazarındaki hâkimiyeti gittikçe artıyor.

Sizce bu model ne civarindan başarılı olabilir? Xiaomi ve Huawei benzeri dişli rakipler bu marka karşısında neler yapabilir? Çentiksiz akıllı telefon modelleri ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı, değerlendirmelerinizi ve tahminlerinizi bekliyoruz.

108 piksel akıllı telefonlar108 piksel telefon108 piksel telefon modelleri108 piksel telefonlarÇentiksiz akıllı telefonÇentiksiz akıllı telefonlarÇentiksiz telefon modelleriÇentiksiz telefonlarçentiksiz telefonSmartisan akıllı telefonSmartisan akıllı telefon modelleriSmartisan telefonSmartisan telefon modelleri

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir